Hlavní menu

Výkup nemovitosti za hotové: Jak neprodělat

a rychle prodat?

výkup nemovitosti za hotové

K rozhodnutí okamžitě prodat nemovitosti mohou vést mnohé důvody, například dluhy a exekuce, rozvod a majetkové vyrovnání a podobně. Dá se nemovitost prodat za 24 hodin bezpečně a bez ztráty peněz?

Ať už váš trápí dluhy, dělíte majetek po rozvodu či dědictví, prodej nemovitosti bývá velice častým řešením. Samotný prodej většinou trvá velice dlouho - než najdete vhodného kupce, vyřídíte veškeré papírování… Potom čekáte, než se nemovitost přepíše v katastru, než získáte peníze z advokátní úschovy. A takto dlouhá lhůta je v některých případech nemožná.

Proč neprodávat na vlastní pěst?

Prodej nemovitosti má spoustu úskalí a je proto nutné celý proces prodeje udělat tak, abyste na transakci neprodělali a nepřišli o peníze. Nemovitost je nutné hezky nafotit, připravit, zařídit prohlídky a najít kupce. A tím proces nekončí. Málokdy seženete kupujícího, který by měl peníze ihned k dispozici. Celý proces se tak prodlužuje o schvalování hypotéky, přepis nového majitele do katastru a čekání na uvolnění peněz z advokátní úschovy. Toto může trvat i 6 měsíců a vy stále musíte platit náklady spojené s nemovitostí. Prodej na vlastní pěst je poměrně složitý a zdlouhavý. Pokud potřebujete peníze ihned, nevyplatí se vám.

Spolehněte se na prověřenou realitku

Možností prodat nemovitost ihned a za hotové je spoustu. Bohužel zde hrozí riziko, že naletíte podvodníkům a nemovitost prodáte hluboko pod cenou. Daleko bezpečnější je obrátit se na prověřenou realitní kancelář.

Výhodou u realitních kanceláří je zejména to, že disponují vlastním kapitálem, díky kterému jsou schopni vám za byt ihned zaplatit dohodnutou sumu. Zároveň se postarají také o veškerý právní servis, určení ceny nemovitosti odborníkem, převedení vlastnictví v katastru apod.

Specializovaná realitní kancelář, jako je Brněnský zvonec, za vás také vyplatí exekuce, dluhy a zástavy a pomůže vám například uniknout z hrozící dražby, finančních problémů a dalších exekucí.

Co vše lze narychlo prodat?

Jakýkoliv nemovitý majetek lze prodat skrz specializovanou realitní kancelář velice rychle. I v případě, že je třeba v horším technickém stavu, realitní kancelář disponuje prostředky na rekonstrukci a opravy, díky kterým pak nemovitost snadno prodá.

Prodat můžete jak byt či rodinný dům, tak třeba chatu, garáž, nebo samotný pozemek. Realitní odborníci s precizní znalostí trhu jsou schopni vám za váš majetek zaplatit částku, která reálně odpovídá tržní ceně. Díky zavedenému jménu a široké klientele totiž nemovitost bez problému znovu prodají a nemusí proto nakupovat pod cenou.

Zpět do blogu

02.11.2017